Yılbaşı Akşamı Neler Yapabilirsin? Sizin İçin Dört Öneri 

0
1183

31 Aralık’ta yani yılbaşında neler yapabilirsiniz? Dört farklı öneri için farklı tavsiyelerden kendinize uygun olanı bularak güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

1- Yılbaşını Evde Geçirmek
İlk önerilerimiz arasında yılbaşını evde geçirmek var ve bana kalırsa evde kutlanan yılbaşı mükemmel bir alternatif. Dışarıda kar yağarken sevdiğiniz insanlarla evde Yılbaşı Akşamı Neler Yapabilirsin? Sizin İçin Dört Öneri  sıcacık bir ortamda oturmak, kendi hazırladığınız yiyecekleri yemek ve bolca gülüp eğlenmek. 

Peki evde neler yapabilirsiniz? 

Yılbaşını evde geçirirken yapabileceğiniz şeyler hayli fazla aslına bakarsanız. Bunlardan biri tabii ki oyun oynamak. Sevdiğiniz insanlarla hem muhabbet edip hem de oyun oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz.
İkinci olarak, bir yılbaşı filmi izlemek. Film düşkünleri için yılbaşında film izlemek hayli güzel bir aktivite olacaktır ve bunun için birkaç önerimiz var:Sarah Jessica Parker’ın oynadığı The Family Stone, tabii ki Evde Tek Başına, animasyon severlere The Nightmare Before Christmas, ofis arkadaşlarıyla yılbaşı kutlayanlar Office Christmas Party’i çok severek izleyebilir.
Üçüncü olarak sevdikleriniz için hediyeler alıp veya yapıp onları şımartabilirsiniz. Çünkü bilirsiniz ki yılbaşı hediyesiz olmaz!  

2- Yılbaşını Sokakta Geçirmek
Yılbaşını evde kutlamaktan hoşlanmayanlar ve dışarıda kutlamak isteyenler için de birkaç alternatifimiz var. 

Yılbaşı Akşamı Neler Yapabilirsin? Sizin İçin Dört Öneri  Kendi bulunduğunuz şehirde yılbaşının kutlandığı sokakta dostlarınızla ya da ailenizle beraber 31 Aralık akşamını dışarıda geçirmek. ’da yaşayanlar için Tunalı Hilmi meydanı, İstanbul’da yaşayanlar için İstiklal meydanı, İzmir’de yaşayanlar için Kordon güzel bir tercih olabilir.
Genelde büyük şehirlerde yılbaşının kutlandığı meydanlar bulunmaktadır. Bu meydanların yanında çeşitli seyyar satıcılar kestane, salep gibi şeyler satar. Dışarı soğuk olsa da içinizi ısıtacak şeyler bulabilirsiniz.

3- Yılbaşını Restoranda/Şehir Dışında Geçirmek 
Yılbaşı Akşamı Neler Yapabilirsin? Sizin İçin Dört Öneri 
Yılbaşı günü keyif yapmak istiyorum ve farklılık olsun diyenler için restoranda güzel bir yemek ve eğlenceli şarkılar siz için iyi bir alternatif olabilir. 

Dilerseniz bunun için özel olarak 31 Aralık gecesini kutlayan mekanlara gidebilir ya da sessizlikten yanaysanız biraz daha az tercih edilen yerleri romantik ve sakin bir akşam geçirmek için tercih edebilirsiniz. 

 

“Ben her şeyden uzaklaşmak istiyorum”, “yılbaşında kendime zaman ayıracağım” diyenler için de farklı bir şehre gitmek iyi olabilir. Bolu kışın karlarla süslen bir halde çok güzel ve kendinizi huzurda bulacağınız bir yer olacaktır. Ayrıca Kapadokya’da olan Peri Bacaları ve değişik yöresel etki sizi etkilemeyi başaracaktır. Sıcak yerler isteyenler ise Didim Ölü Deniz taraflarına, deniz kenarlarına seyahat edebilirler.

4- ! 
Yılbaşı için parti güzel bir seçenek olabilir ve bunun için arkadaşlarınızla veya ailenizle yapacağınız kalabalık bir toplanma iyi olacaktır. Yılbaşı Akşamı Neler Yapabilirsin? Sizin İçin Dört Öneri 

Çeşitli mezeler, içecekler ve yılbaşı dekorasyonu hazırlayıp yılbaşı gecenizi sevdiklerinizle güzel bir partiyle geçirebilrsiniz.

Partinin olmazsa olmazları tabi ki yüksek sesli müzikler, danslar ve karaokelerdir. Bu aktiviteler de eğlencenize eğlence katacaktır.

 

Yılbaşı Akşamı Neler Yapabilirsin? Sizin İçin Dört Öneri 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.