Tanımı Aranan Yücelik

0
98

hakkında çok fazla tanım görmüşsünüzdür. Herkesin kendine göre bir aşk tanımı var ve doğrusu da bu aslında. Her insanın aşık olabileceği durum veya olay farklıdır yüzden üzerine çok düşünülmüş de olsa sizin için geçerli olmayabilir okuduklarınız.

Dünya üzerinde 7 milyarı aşkın insan var ama siz sadece 1 kişinin ilgisini istersiniz, sadece 1 kişinin sizi merak etmesini istersiniz çünkü aşk meraktır. Farkında olmasanız da duygularınızı merak diri tutar ve merakınız gittiğinde veya giderildiğinde sizi bağlayan bir şey kalmaz. Aşık olduğunuz kişi hiç aklınızdan çıkmaz sürekli onu düşünür sürekli senaryolar yazarsınız.

Bazı aşklar uzun sürer bazıları ise çok daha kısa solukludur, bunun sebebi de merakınızın bitip bitmemesi ile alakalıdır. Bazı insanlar sığdır, kendilerini çok iyi eğitmemişlerdir ve bu tarz insanlar size uzun süreli merak hissi veremez. Bazıları da engin denizler gibidir, siz merakınıza cevap alsanız da sürekli kendini yeniler ve size merak edilecek yeni şeyler sunarlar.Bitmeyen aşklar da bu şekilde tanımlıdır benim için.

Aşık olmanın verdiği heyecan yaşatır insanı, çünkü her insanın kalbi ancak bu şekilde hisseder hayatı  

Tanımı Aranan Yücelik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.