Sadece Sen/din

0
2478

Acının hiçbir türlüsü kabul edilemezdi. Hem ağlayan bir insanı kim hiç edebilirdi?

Yalnız başıma odam da oturduğumda hep düşünürdüm , İnsanların birbirini üzmesine hayatım ve yaşantım boyunca anlam veremedim. Elimden geldiği sürece içerisinde kimseyi üzmek istememişimdir, Çünkü ağlayan insanlara kent olarak küçük bakıyor yargılıyoruz.
Hiç düşünmüyoruz o insanların yada bizlerin ağlamasına sebep olanlar yok muydu?
Yada ağlatanlar onlar değil miydi? Güneşli ve aydınlık günler göreceğimize inanırken hapis olduk işte bu dört duvar karanlık oda’ya.. Yıllardır yaptığım işe kimsenin saygısını görmedim. Ama işleri düştüğünde en saygın insan olarak anıldım bu tıpkı senin yaşamında da böyleydi.
Hani hayatına girmek isterken birisi o cicim aylarını yaşatır sana hergün her dakika yazar belkide yada her boş vaktinde senin yanında biterdi. Ee ona evet dediğinde neden gerilerdi?
Seninde ağlamana onlar sebep oldu, sen o insana karanlığı sevmediğini söylemiştin. Ve söylediğim vakitte seni oraya itmedi mi? Ben söyleyim itti.. Yani hayatımızda o güzel güneşli yada aydınlık günleri en sevdiğimiz insanlar kararttı, Gelse sana bir gülse tekrar güneşin doğacaktı odana onu bile çok gördüler sana çünkü işi bitmişti seninle, Kullandı ve gitti..
Kullanmak yada oyuncağı etmek aşk yada birşeyler yaşamak değildi, Duyguların ve gururunla oynadılar. Birdaha nasıl seveceksin , birdaha güvenebileceksin ?
Sahi birdaha sarılabilecek miydin bir insana?

Yokluğu ile sınandığımız insanların yüreğinde sığınmak istemiştik sadece,
Sade bir aşk istemiştik. Ama onlar çok farklı şeyler hayal etmişlerdi.
Ya erkekler bir rakı masasında meze yaptı sevdiğini,
Ya da kadın o sevmediği sigara dumanı ve kokusuyla sarartı hayalleri ve gençliğini..

Zararlı çıkan herkes değildi sadece sendin..

Sadece Sen/din


Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.