Prens Herry Ve Megan Markle

0
1539

Prens Herry Ve Megan Markle

Geçtiğimiz gün evlenen ve dünya basınında geniş yer tutan bir düğünden biraz konuşalım istedim bugün.Malum önümüz düğün mevsimi,gelinlik modelleri,düğün organizasyonları bu denli artmışken ve en önemlisi Harry ‘in ne zaman evlenecek? evlenecek mi? Bekar mı kalacak? olup bekar kalınır mı? gibi tüm soruların cevabı önce ki gün sona ermiş oldu.

Prenses Lady Diana’nın küçük oğlu Prens Harry 33 yaşında evlendi.Aslında çok uzun zamandır beraber olan ikili sonunda ilişkilerini evlilikle noktaladı.

Bende herkes kadar belki biraz daha fazla 🙂 bu düğün ile ilgili araştırmalar yaparken, ‘nin yıllar önce İngiliz kraliyet sarayının önünde turist fotoğrafı çekildiğini ve çok beğendiğini okudum.Fotoğrafı aşağıda hemen sizlerle paylaşmış olayım.

Prens Herry Ve Megan Markle

Yani şimdi nereye konuyu bağlayacağım derken,hayat işte! Bir gün önünde turist olarak fotoğraf çekildiği saraya şu an prenses olarak giriyor.Seyahat etmeyi çok seven biri olarak bende gittiğim ülkelerde pek çok sarayın önünde fotoğraf çekiliyorum tabi ,olur da  bir gün belki benimde arkamdan şaka şaka tabi…:))) Söylemek istediğim hayat sürprizle dolu ,ne zaman nerede nasıl ve ne şekilde olur bilemiyorum ama hayatın zamanlamasına ve şansına güvenin.Kısa bir süre için yarının pazartesi olduğunu unutmaktan başlayabilirsiniz.Mutlu huzurlu pazarlar dilerim..

Prens Herry Ve Megan Markle


Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.