fbpx
Ana Sayfa KISA YAZI NOKSAN VE EKSİKSİN

NOKSAN VE EKSİKSİN

0
1517

Başladığımız Bir Mutluluğun Sonuna Kadar Gidemiyoruz ;
Bazı Şeyler Bazen Yarım Kalıyor..
Her Güzel Şeyin Bir Sonu Olduğuna Onu Kaybettiğimde Anladım ,
Onunla Uyandığımız , Onunla Gezdiğimiz , Onunla Eğlendiğimiz Şehrin Sokakları O Olmadan Gezildiğinde Çok Farklı Gelecektir Sana.. İçtiğin Çayın Bile Olmayacak Yada Onunla Konuştuğunuz Konuyu Tek Başına Düşlerken Düşüncelerinde Seni Uyaran Birisi Olmayacak..
Cesaret Edipte Savaşacağın Bir Sebebin Daha Yok… Yani Sen Yaşamaktan Bile Tad Almıyorsun Almayacaksın , Çünkü O Yoksa Sen Noksansın , Eksiksin.. Tıpkı Gerçektende Bir Elmanın Yarısı Gibi Eksik.. Ona Gitmek İçin Çabalamak İsteyecek Bir Yanın Çıkış Yolları Bulamayacaksın. Sanki Tüm Biletler Yanmışta Sen İptal Olmuşsun Gibi Kimse Senin Hüznünü , Gülüşünü Önemsemeyecek. Çabalarını Tek Başına Sürdürmek İsterken Bile , Bir İnsanın Kalbinden Sürgün Edilişin Daha Ağır Basacak.. Ve Seni Belkide Bu Yarım Kalmışlıklar Şair Yapacak..
Yazdıracak Belkide Sana Arka Arkaya , Gelmeyen Birini , Sevmeyen Birini Ve Hiçbir Zaman’da Sevmeyecek Birini.. Sigara İzmaritlerinin Artışları Kokusunun Daha Çok Üzerine Sinmesi Demekti. Onu Ciğerlerini Heba Edecek Kadar Çok Seviyordun.. Ama O Hiçbir Şeye Senin İçin Veda Etmedi , Herşey İçin Sana Elveda Dedi..

Kişi ;
Yazdıranı , Yaktıranı Affetmez Ve Unutmaz.
Afiyet Olsun.

NOKSAN VE EKSİKSİN


YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.