Kaybolmak Seninle

0
223

Neden kırılır gibi hisseder insan bir anda tüm kemikleri,yaşamak neden zor gelir veya nefes almak en içten,sonuna kadar,bir açıklaması olmalı tüm bunların bir sebebi.Bir olayı çözemeyince çıkamıyoruz tutulduğumuz dipten boğuluyoruz.

Çok sevdiğimiz insanla yüzleşiyoruz birden bire hiçler uğruna hiç bir şeyler uğruna nefes almak istiyorum ulan artık nefes diye bağırasınız gelmiyor mu sizinde? Al canımı Tanrım artık gibi bir istek.

Benim sorunum pardon yaşamaktan bu kadar zevk almamak bu kadar nefret etmek sadece benlik sadece bencillik uykusuz akşamlarda kendi kendine konuşmak,doldurmak işe yaramayan beynini boş kelimelerle boş kuruntularla neden bu kadar kolay ve anlamsız bir hayatı sonlandırmak.Ne nefes alabildik ne tat alabildik.

Tanrım niye bu olan biten gözüken gözükmeyen her şey birileri gülerken bizim ağlamamız niye? İsyan sanma bunu ne olur sorgu veya bir kalkışma da değil sadece kendimden kendime sorulan bir sual benliğimden bana ince bir mesaj.

Gidelim ne olacak uzaklaşalım bir şeylerden bir yerlerden.Kaçalım en uzaklarımıza en uzaklarına senin veya benim görmediğimiz her şehrin,çalsak bir evin kapısını bağırsak kurtar ulan bizi bu durumdan kurtar da bitsin artık ya da al şu silahı vur bizi desek kafi midir?

Kaybolmak Seninle


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.