Hayatımı değiştiren kadına…

0
358

Okurken dinleyin: Christina Perri – A Thousand Years

Aşk,kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.”

-Sherlock 2.Sezon 3.Bölüm

Sizce bu kanı ne kadar doğru? Aşk;kimyasal bir kusur mudur,yoksa bir armağan mı? Düşünelim… Aşk (kötü yönlerine bakacak olursak) bazen üzer, bazen kırabilir,bazen acıtır,hatta adamı katil bile eder derler.Fakat bir düşünsenize…Aşk gerçekten bu mudur? Gerçekten seven,gerçekten bir insana aşık olan,insan verilebilecek sevginin nirvanasını yaşayan biri bir insanın canını alır mı? Ben iyi yönlerini ele alma taraftarıyım.

Şöyle başlamak istiyorum.Ben bir yıl öncesine kadar insan türünden nefret eden biriydim.Evet tam anlamıyla öyleydim.Yani bir düşünsenize insanın doğada varoluş amacı ne?Doğaya zarar vermekten ve hem kendi türünü hem de diğer türleri katletmekten başka ne yapıyor?Tabi bunlar bir yıl öncesinde kaldı.Beni değiştiren şu oldu;insanı insan yapan şeyi tattım.Aşk’ı öğrendim.Herhangi bir dine mensup olmayan ben;böyle muazzam bir şeyin,kendi kendine var olamayacağını kabullendim,tanrıya inandım.Hani diyor ya ünlü kalem: “Sana bakmak,Allah’a inanmaktır.” diye. İşte tam anlamıyla bunu yaşadım.

Eğer birazcık aklınız varsa,biraz cesaretiniz varsa,aşkı tatmadan ölmeyin.Seviyorsanız söyleyin.Fedakarlıktan kaçmayın.Ve asla ama ASLA pes etmeyin.Yine bir filmde duyduğum gibi;yirmi saniyelik deli cesareti,sonu her zaman iyi biter.

YORUM YAZ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.