Hayallerine Dokun!

0
186

Bazı konularda yazmak, ağır sorumluluk gerektiriyor. Yazıp, sonrasında bu olmadı deyip silme konusunda rekor kırmış olabilirim. Giriş, gelişme, sonuç üçlüsünden oluşan bir yazı olmasından öte, daha çok izlediğim bir video ile ilgili düşüncelerim olacak.

İnsanların hayal ettiklerini yaşamaları için, engellerin ortadan kaldırılabileceğini görmek lazım. Aslında hayatımızda ki engeller, bizim cesaretimizi sorgular. Ya korkar adım atmayız yada korkusuzca üstüne üstüne gideriz. Mevcut engellerimizin ve yaşamış olduklarımızın bize daha büyük engeller oluşturmasının önüne geçmek yine bizim kendi elimizdedir.

Tamda bu dediğime örnek olacak insanlardan biri; . Ben onu Motor1 Türkiye sayfası sayesinde tanıdım.  Kendisi 7  aylıkken geçirdiği  bir rahatsızlık sonucu görme yeteneğini kaybediyor. Levent Karadöl, sosyal medya üzerinden ekibine mesaj atıyor ve hayalinden bahsediyor. ekibi de onun hayalini gerçekleştirmek için harekete geçiyor. Sonuç mu? Ortaya çıkan sonuç ile ilgili olan videoyu aşağıda paylaştım.

Levent Karadöl karanlığın bile nasıl bir şey olduğunu bilmiyor ama içinde ki umut ışığı, bu hayatta ki en büyük kuvveti. Umudunuzu kaybetmeyin, mücadele etmekten vazgeçmeyin…

Hayallerine Dokun!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.