Hayallerim Çok mu tatminkar ?

0
754

Çok kıskancım ben, evet. Ama kimse beni kıskandıramaz. Ben istersem kıskanırım. İstersem de öyle bir umursamam ki aklın şaşar.

Sizin kendinizi parçaladığınız, fesatlıktan öldüğünüz hiç bir konuda kıskanç davranmam. Benim yıllarca hayalini kurduğum, ilk andan beri tutulduğum her ne varsa çoğundan kimsenin haberi yoktur ki bazı fesatlar fırsat kolluyor hayalimi yaşamak için. Benim içimin gittiği, ulaşamadığım, erişemediğim ne varsa ‘ben hayalini kurmamıştım ama erişebiliyorum.’ bakışı atmak isteyen basitler mevcut hayatımda ne yazık ki. Ben hayalini kurduğum bir şeyi sürekli dillendirmem. O yüzden bende fesatlanacak şeyler arama. Beni kıskandırmak için çaba sarf etme. Bence bundan daha önemli işlerin olmalı çünkü. Tek derdin benmişim gibi benimle tatmin olmaya çalışma. olur mu, basitleşme lütfen. ‘İsteklerine, hayallerine ulaşamıyor, derdine çözüm bulamıyor, eksiğini kapatamıyor başkalarına sarıp tatmin olmaya çalışıyor.’ düşüncesinden fazlasını oluşturmuyorsun kafamda. Kendi yaşantın ve beklentilerin doğrultusunda istediğin hayali kur ve ona istediğin hızda sahip ol. Ben senin adına sevinebilirim ama sen benim için bunu yapamıyorsan ben seni o an silerim.

Lütfen kendi hayatına konsantre ol, benimkine değil ! Benim hayallerim, benim beklentilerim, benim yaşadıklarım, benim isteklerim…benim…hepsi sadece benim…

 

Hayallerim Çok mu tatminkar ?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.