Dünyanın Uyanışı

0
433

Sevgili yazar Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı bu güzelim kitapla tanışmanız için can atıyorum. Öncelikle bu kitabı alırken tüm fikirlerinizi bir kenara bırakın demek isterim. Çünkü ilk hikayeyi okumaya başladığınız andan itibaren, bambaşka dünyaların ve akıl almayacak hikayelerin içerisinde kendinizi kaybolmuş bulacaksınız.

Her sayfayı bitirdiğinizde bir sonraki kapının nereye açılacağını merak ederken, kendinizden de parçalar bulabileceğiniz duygu durum değişiklikleri, kendinizi sorgulamaya itecek. İç dünyanızda kilometrelerce yol almanızı sağlayacak bu hikayenin tadına varmanızı çok isterim.

reyonlarının önünde ne alacağımı bilmeden gezindiğim o günden bu güne tereddütle elime alıp okumaya başladığım bu kitaba ben bayıldım. Sizlerin de severek ve keyifle okuyacağına eminim.

Gelelim bir diğer sevindirici konuya!

Sevgili Şengül Boybaş adına mutluluktan havalara uçtuğum güzel haber ise, Dünyanın Uyanışı adlı kitabın Netflix dizisi olması. Kalemi bu kadar kuvvetli bir kadının bunca emek sarf ederek ele aldığı bu hikayenin kıymetinin bilinmesi beni ayrıca mutlu etti. Çünkü kitap ve hikaye tamamen bunu hak ediyordu.

Sevgili Şengül Boybaş; başarılarının devamının gelmesini dört gözle bekleyen bu sıradan okurun sana çok teşekkür ediyor. Bizlere bambaşka boyutların kapılarını açtığın ve bilinmeyenler hakkında tüm detayları özenle işlediğin için.

Daha güzel başarılar elde etmen dileğiyle…

Dünyanın Uyanışı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.