CLOUDS

3
217

Hayat hep iyi olanlara mı kötülük yapar?

Disney’in yeni filmi; ’Clouds’’ milyonların kalbini çalacak, gerçek bir hayat hikayesinden alınan buram buram dram kokan bir . Başrollere Fin Argus ve Sabrina Carpenter hayat vermektedir. Kendisine nadir görülen kemik kanseri teşhisi konulan genç adamın hayatı birden zorlaşır. Bu süreçte de insanlara ilham vermeye devam eden genç adamın tek bir amacı vardır arkadaşı ile albüm yapmak..

Filmin ana fikri kesinlikle ‘’Hepimizin sınırlı zamanı var. Bir şeyler yapmak için yarını beklememeliyiz’’ ve aslında en önemlisi ‘’Bugün için yaşa’’. Hayatın bizim için ne kadar değerli olduğunu, onu boşa geçirmek yerine dolu dolu yaşamamız gerektiğini, insanları mutlu etmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bu film sayesinde hatırlamış oluyoruz. Kısacası bu hayatta olduğunuz her anı en iyi şekilde değerlendirmeniz için motive ediyor.

Arkadaşlıkların, aşkların ve en önemlisi ailenin de bizim için ne kadar önemli olduğunu, mücadele ettiğini ve arkamızda dururlarsa neleri başarabileceğimizi gösteren bu filmde duygulanmamak mümkün değil. Oyunculuktan hikâyeye, şarkılardan görsellere kadar her şey mükemmeldi. Ayrıca, Zach’in gerçek eşyalarının filmin bir parçası olduğunu bilmek onu daha da özel kılıyor. Filmin sonunda, gözyaşlarınıza hakim olmak isteseniz de olamıyorsunuz. Filmin süresini gördüğünüzde (2 ) kafanızda ‘’uzunsa sıkıcıdır’’ düşüncesi oluşuyorsa hemen bunu bir köşeye atın. Kesinlikle izlediğinize ve ayırdığınıza değecek ki IMDb’den aldığı 7,5’lik puanla da zaten bunu kanıtlamıştır.

Filmin Fragmanını izlemek isterseniz:

https://www.youtube.com/watch?v=OWEgUhWU4g4

Görsel kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/157626055697818268/

 

CLOUDS

3 YORUMLAR

  1. 2 3 saatim boşa gitmesin diye film izlemeden önce mutlaka araştırmasını yapan biriyim. Çok uzunca olmadan, gayet tadında yapılan bir film yorumu olmuş. Kesinlikle değerlendirilmesi gerekilen bir film 🙂 Hemen izlemeye gidiyorum..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.