Biliyorsun her zaman kapım açık bir kahve içeriz.

1
610

Gel desen gene gelirdim her şeye rağmen, bütün olanlara rağmen yine aşındırırıdım sana çıkan bütün yolları . Yine olmayacağını bile bile gelirdim çocukça bir inatla koşardım sana doğru. Çölde bir serap gibiydin ama her seferinde kanıyordum sana . Bir gemi kalkıyordu içimden sana çıkıyordu gene rotası tüm usta kaptanların pes edip bırakacağı bir suda sana yüzdürüyordum bu kalp denen gemiyi. En son kaptanlar terk edermiş gemisini benim gemimi yaktın yıktın hala içindeydim farkındamıydın ? Aşkın gücü diye bir şarkı varya hani o işler öyle olmuyor senle farketmiştim ama yinede tüm hayatımı senle değiştirmeyi göze alımıştım her selam verişinde her bakışında her gülüşünde içime dokunuyordun, sana koşarken hiç utanmadım gücenmedim. Biliyordum doğru bir yoldaydım ama bir farketmedin tüm dostlarım anladı gördü hatta hissettiler ama mahkeme duvarı gibi durdun. Verdiğim onca karara rağmen sustun ben anlattım dinledin yine dinledin yine dinleyeceksin. Biliyorum beni kırmazsın kıramazsın sende farkındasın’da o gururuna yediremiyorsun bu durumu bi insanın senin mutlu olmanı istiyeceği düşüncesi sana peri masalı geliyor tamam ben beyaz atlı prens değildim ki sende değilsin kusurlarımız vardı. Ben senin o kusurum dediğin her şeye gökteki yıldızlara bakar gibi bakıyordum.

Ama şunu unutma ben seni güzel gözle gördüğüm için güzeldin. Eskiden öyleydim yeni hayatımda bir merhaba demek istersen nerede olduğumu biliyorsun her zaman kapım açık bi içeriz.

Biliyorsun her zaman kapım açık bir kahve içeriz.


1 Yorum

  1. Sen miydin bu seven yoksa miş gibi yapanlardan misin bilmiyorum ama hic fena olmamis devam edersen daha cok yaz ki kalemin guclensin. Ve daha cok sev. O da kalp kasi icin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.