Ben kimim ? Siz kimsiniz? Biz ne yapıyoruz ?

0
594

Ben kimim ? kimsiniz? Biz ne yapıyoruz ?

Cümlelerin başında bu kadar soru sormak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Cevap bulunması gereken bu kadar soru varken  normal kalıplarla cümlelere başlamak ne kadar mantıklı orası apayrı bir konu.  Ben sizlere göre tanımadığınız anonim biriyim adamı, nerede olduğumu, hikayemi bilmiyorsunuz ki bende sizleri ama benim sizden ufacık bir farkım var. Ben bu sorulara cevap ararken yazmayı tercih ettim sizleri tanımak için isimlerinizi değil hikayelerinizi öğrenmek için yazmayı tercih ettim. Sizler ise hayatın kargaşasına takılmış, savrulup giden yapraklar gibisiniz. Okul ne zaman bitecek, patron kimi terfi edecek, çocukların okulu ne olacak bu tip sorunlara çözüm arıyorsunuz yazmayı bir kenara bırakın yolda giderken güzel bir manzaraya bile bakmaya zaman ayırmıyorsunuz.

Siz hiç gökkuşağının sonunu göre bilmek için yerinizden kalkıp yürüdünüzmü yani siz hiç gökkuşağı kovaladınzmı  yapmadıysanız yapın çok eğlenceli oluyor. kariyerinizde biryerlere gelebilmek için, okulu iyibir not ortalaması ile bitirebilmek için didinip duruyorsunuz. Siz ve sizin gibiler hayattan istediğini almaya çalışanlarsınız. Ben ve benim gibiler hayatın bize verdiklerinin farkına varmaya çalışanlarız . Size tavsiye kendinizi bulun.

Peki biz ne yapıyoruz dedim ya sizler koşturuyorsunuz bizlerde farkına varmaya çalışıyoruz. Sonuçta hepimiz birşeyi başarmaya çalışıyoruz…

Bu yazımdakiler neyazıkki  hayal ürünü veyahut uydurma hikayeler değildir. .

Ve bu arada unuttum ben yeniyim merhabalar 🙂

 

Ben kimim ? Siz kimsiniz? Biz ne yapıyoruz ?


Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.