2019’da Moda Nelerden Oluşuyor?

0
386
Chanel Spring-Winter 2019

Her sene bir öncekinden daha farklı renkler, kumaşlar ve desenler gündem yaratıyor. Bakalım 2019 yılında hangi renkler, kumaşlar ve desenler ön plana çıkacak, hangileri kıyafetlerimizi nasıl tamamlayacak.

1- Parlak Renkler

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?

Bu sezon kendini gösteren parlak renkler ön planda. Gümüşlerden tutun da birbirinden farklı her renk parlak bir formda karşımıza çıkıyor. ’in defilesinde de pek çok farklı parçada kombinlemiş olarak gördüğümüz bu renkler, kıyafetleri bambaşka bir boyuta taşıyor.

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?  Klasikliğin içinden göze çarpan bu renkler bizi tamamen alışılmışın dışında götürüyor.
Her zaman her şekilde kıyafetlerinizde farklılık yaratmanızı sağlayan bu renklerden oluşan parçalar, büyük ses getirecek!
   

 

2- Doğanın Etkisi: Çiçek Desenleri

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?

Çiçek desenleri kimimizin çok sevdiğimi kimimizin hiç sevmediği desenlerdir. Ama bu yıl bu desenleri sevmeyenler bile sevebilir. Birçok kumaşta özellikle ceketlerde ve elbiselerde karşımıza çıkacak olan çiçek desenleri, her rengi kolaylıkla bir arada kombinleyebilmemize olanacak sağlayacak.

 

 

 

3- Marka Adı Baskılı Parçalar

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?

2019 yılında çok ses getirecek olan bir diğeri ise canlı renklerle beraber oluşturulan markaların kendi adlarıyla oluşturulan kumaşlar.

Daha önceleri markaların adlarının baskılarını çantalarda görsek de bu sefer bu canlı renklerin üzerine ya da siyahla beyazın üzerinde zıtlık yaratmak için kullanılıyor. gibi markalar bu trendi ortaya çıkaranlar ve kullananlar arasında.

 

4- Aşkı

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?  Yaklaşık iki yıldır çok fazla ekose desenli kumaşlar gündeme gelmiş bulunmakta ve yine bu sene de ekose desenli kumaşlar oldukça sık göreceğimiz parçalar arasında.
da geriye dönüş her zaman olan bir şey ve ekoseler bunun doğruluğunu tamamen bize kanıtlıyorlar.
Bu sene ekoseler, geçen yıl olduğu gibi sadece ceket, etek ve pantolonlarda değil ve ayakkabıda da karşımıza çıkıyor.

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?  Uygun fiyatlı markadan tutun da pahalı markalara kadar her yerde bulabileceğiniz ve yine kıyafetinizin havasını değiştirecek olan aksesuarları seve seve kullanabilirsiniz.

 

 

4- Yumuşacık Peluşlar

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?  Peluşlar hem rahat hem de sıcacık tutan kumaşlar ayrıca oldukça şık görüntüleri de var. Bu sezon geçen sezona oranla kürklerden biraz uzaklaşıp kumaşlara daha çok yaklaşacağız.

Çeşitli mont ve ceketlerde de gördüğümüz peluşlar çantalarda da kendini göstermeye başladı.

 

2019'da Moda Nelerden Oluşuyor?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.