Giden Zamanı Konuşalım Mı?

0
139

Giden zamanı konuşalım mı?

Her gün birbirinin aynı olan ama geriye baktığında ‘yuh be o kadar olmuş mu?’ ya da ‘ne çok şey olmuş şu kadarcık zamanda’ dediğimiz zamanı.

Sanki yaşıyormuş gibi ama kalbine,en içine baktığında göremediğin şeyleri…Hayatınızı,hayatınızın en içini konuşalım.Siz söyleyin,kalbiniz dinlesin.

Yaşayıp gidiyoruz.Her gün birbirinin aynını ya da benzerini yaşıyoruz sanıyoruz.Bakıyor muyuz,yoksa kaçırıyor muyuz ince şeylerini hayatın..

Planlar yapıyor muyuz?Hayaller kuruyor muyuz? Gerçekleştirmek için bir çaba harcıyor muyuz? Dışımıza ve içimize aynı özeni gösteriyor muyuz?

Ben arada kendinizi dinleyin derim.’Nereden geldim,nereye gidiyorum?’sorun isterim.Sizi mutsuz edenleri,eden şeyleri daha fazla geleceğe taşımayın,cesur olun derim.Vakit bulun derim.İnce şeyleri anlamaya,detaylarda da olsa kaybolmaya hakkınız olsun derim.

Gülten Akın’ın da dediği gibi,

Ahh kimsenin vakti yok,durup ince şeyleri anlamaya…

 

Önceki İçerikCoco Chanel’in Stilinin Modaya Katkısı
Sonraki İçerikYANINDAYIM
27 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyorum. Dumlupınar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunuyum. 3 yıldır da bir fabrikanın Personel Memuruyum. Aslında edebiyat benim en sevdiğim şey olmasının dışında kendimi geliştrmek istediğim, kabuğumu kırmak istediğim bir mecra. Önceden hep okuyandım. Ayıptır söylemesi iyi de okurum. Ama artık yazan olmak istedim. Benim yolculuğumda yanı başımdaki koltukta bana eşlik etmek isterseniz beklerim efendim.

YORUM YAZ!

Please enter your comment!
Please enter your name here